EtnocidsPasūtīt grāmatu 40 €

Lūdzu ievadiet jūsu vārdu
Lūdzu ievadiet jūsu tālruņa numuru
Lūdzu ievadiet e-pasta adresi Kļūda ievadot e-pastu
Lūdzu ievadiet paziņojumu

€ 25.00

EtnocidsPasūtīt grāmatu 25 €

Lūdzu ievadiet jūsu vārdu
Lūdzu ievadiet jūsu tālruņa numuru
Lūdzu ievadiet e-pasta adresi Kļūda ievadot e-pastu
Lūdzu ievadiet paziņojumu

€ 15.00

 
Grāmatas - par ziedojumiem.  
     I.Valerjana grāmata  “LATGAĻU ETNOCĪDS: NOLIEGTĀ CIVILIZĀCIJA"  latviešu un krievu versijā ir iegūstama pret ziedojumu  Kultūrizglītības veicināšanas un labdarības biedrībai “Lāngala”, reģ. Nr.40008222718, Jelgavas ielā 14-8, Olainē, LV-2114. 
   Brīvā tirdzniecībā nav pieejama.
   Latviešu izdevuma 1 eksemplāru dāvanā var saņemt atbalstītāji, kuri ziedojuši biedrībai ≥ 25.00 EUR vai vairāk.
   Pētījuma saīsināto krievisko versiju "Санкшепа или Компендиум книги И.Валерьяна "ЭТНОЦИД ЛАТГАЛОВ В ЛАТВИИ" - pret  vismaz  ≥ 15.00 EUR lielu ziedojumu. 

  Grāmatu elektroniskās versijas (.pdf) uz ziedotāja vēlēšanos izsūtām pret  ≥ 5.00 EUR lielu ziedojumu. 

Ja vēlaties iegūt grāmatas:
1)      biedrības kontā:  LV45PRTT0256022911000, AS PRIVATBANK, jāieskaita minimālā summa vai vairāk, maksājuma uzdevumā norādot mērķi  “Ziedojums”.
2)      E-vēstulē  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.v  jāapstiprina vēlme saņemt grāmatu (-as), jānorāda adrese, uz kurieni  to nogādāt, un kontaktpersonas vārds  un telefons, kam  grāmatu nodot.
     Grāmatas sūtam pa pastu ierakstītā bandrolē.
     Pasta izdevumus  atbilstoši AS “Latvijas pasts” cenrādim pasūtītājs sedz pēcmaksas veidā:  https://www.pasts.lv/lv/privatpersonam/nosutit/ierakstiti-pasta-sutijumi/#cenradis_bandrole  
 (grāmatas svars: latv.v. – līdz 1000g., krievu v. – līdz 500 g.) 
      Iespējams ziedot un saņemt grāmatu arī anonīmi, kontaktējoties ar b-bas "Lāngala" sekretāru Arvo Rēlavu e-pastā Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai telefoniski: +371 67 96 26 73 un vienojoties par kārtību.
Ar cieņu, b-as “Lāngala”  sekretariāts.